2018 de DAHA ÇOK DALIŞ / 22 Aralık 2017

TEKNEMİZ GÜNEŞİM 2018 E HAZIR. YILBAŞI DAHİL HER GÜN DALIŞA GİDEBİLİRİZ. KAPALI GRUPLAR İÇİN ÖZEL PROGRAMLARIMIZ VAR!...


TEKNE KIŞA HAZIR

Teknemiz yaz ve kış dalışlarına tam olarak hazır. Ayrıca artık duşta sıcak su da var. 4 adet kamaramız ve 14 kişi yatak kapasitemiz ile konaklamalı dalışlar için de hazırız.


YENİ TEKNEMİZ HAFTA SONU SUYA İNİYOR / 23 Haziran 2016


YAPAY RESİF PROJESİ / 28 Nisan 2016

Yıllardır yapmayı düşündüğümüz yapay resif ve batık/ antik EFES projesinin ilk aşaması olan yapay resifler No Name ve 88 noktalarında denize bırakıldı. Canlı popülasyonuna pozitif bir etki yapacak olan resifler çok kısa sürede görsel bir şölen oluşturacak.


YENİ DALIŞ NOKTALARI / 26 Nisan 2016

Çeşme'den kalkmamız nedeniyle bu sene Çeşme Sakız arasındaki boğazda bulunun Fener ve Süngü Kaya adalarına da dalış yapabileceğiz. Bu noktalardaki su kaliyesi, görüş ve canlılık inanılmazdır. Akıntı bazen güçlü olduğundan tecrübeli dalgıçları bekliyoruz. 


YENİ YER / 27 Nisan 2016

Mayıs ayı sonunda teknemizi Çeşme sahil bantından kaldıracagız. Çeşme Askerlik subesi, Çeşme postanesi ve Çeşme Kaymakamlık lojmanı önünde sizleri bekliyor olacağız.


YENİ TEKNE

Mayıs ayı sonu itibariyle 15 X 5.60 boyutunda 4 kamaralı ve dalış için özel tasarlanmış projeli saç teknemiz hizmetinize sunulacaktır. Tüm Deniz severleri bekliyoruz.


YASASIN!......

Ocak 2016 dan itibaren DERIN DOGA SU SPORLARI A.S olarak dalislarimiza devam edecegiz. Yeniliklerimizi yakinda yayinlayacagiz...Buyuk degisiklikler ve yenilikler sizi bekliyor...


YEPYENI BIR ANLAYIS

Sn. Çeşme Kaymakam'imiz Mustafa Erkayiran yillardir ozemle bekledigimiz denize olan ilgi ve sevgiyi on plana cikarip, bolgemizin deniz turizminini gelistirmek icin tum imkanlari seferber etti. Bu kapsamda pek cok olumlu gelismeye hazir olun..


KAPALI DEVRE CCR AP VALVE

Kapali devre dalis ve kurslarimiz basladi....


Serbest Dalis Egitimleri basladi...

Sadettin Erzeybek hocamiz serbest dalis egitimlerine baslamistir. Detaylar icin arayiniz...


DALIŞLARA DEVAM / 25 Nisan 2016

Teknemiz kış dalışları için de hazır. Arkadaki panjurlar kapanıp katalitik soba da yanınca 15 derece olan suya herkes dalar.... Pek yakında teknik dalış eğitimlerinin yanısıra kapalı devre eğitimleri de başlıyor...

  Foto Galeri      YENİ YER     DalışŸ Noktaları     Blog     İletişim     Hakkımızda     YAPAY RESİF PROJESİ     Haberler     Serbest Dalis Egitimleri basladi...     YENİ DALIޞ NOKTALARI     KAPALI DEVRE CCR AP VALVE     DALIޞLARA DEVAM     Anasayfa     YASASIN!......     YENİ TEKNE     ingilizce     YEPYENI BIR ANLAYIS